17 czerwca 2017

Mieszkanie pachnące świeżością


Nasze mieszkanie to bez wątpienia wyjątkowe dla nas miejsce. Nic więc dziwnego, że na co dzień tak skrupulatnie o nie dbamy. Sprzątamy, odkładamy rzeczy na swoje miejsce, na każdym okiennym parapecie ustawiamy doniczki z kolorowymi kwiatami, a w końcu - wypełniamy je pięknymi i świeżymi zapachami. Jak? O naszym sposobie na pachnące świeżością mieszkanie dowiecie się w dzisiejszym poście. Pokażemy Wam w nim przydatny produkt - esencję zapachową do wnętrz, którą jako nowość testowaliśmy wspólnie z DEDRA INNOVATIONS.  


Esencja zapachowa do wnętrz, którą mieliśmy okazję przetestować to nic innego jak wypełniony pachnącym wyciągiem szklany flakonik z ratanowymi pręcikami. Przyznamy szczerze, że połączenie szklanego flakonika z pręcikami wygląda naprawdę niesamowicie. Niby nic wielkiego, żadna niezwykła konstrukcja, a jednak na naszych gościach esencja zapachowa robiła zawsze wrażenie! Ja jednak pomyślałabym o flakoniku wykonanym z innego materiału niż szkło, bo dobrze wiem jak łatwo jest o takie rzeczy zahaczyć (nawet przez najmniejszy przypadek) i po prostu stłuc - co szczególnie nabiera znaczenia, gdy posiadamy w domu dzieci, bo nie dosyć, że uszkodzimy flakonik, wylejemy esencję, to jeszcze komuś może stać się krzywda. Ale rozwiązanie tej sytuacji jest banalnie proste! Połóżmy esencję zapachową tam, gdzie nikt nie dosięgnie, tam, gdzie nikt się nie krząta i tam, gdzie nie ma możliwości o jej zahaczenie. My znaleźliśmy takie miejsce! I jest nią wysoko zawieszona półka, do której ja szczerze mówiąc nawet ręką nie dosięgam - może to i dobrze. 


Aby użyć esencji wystarczy tylko wyjąć cały zestaw z opakowania, otworzyć wieczko flakonu, a następnie w tym flakonie umieścić ratanowe patyczki, które same świetnie się rozłożą. I tak esencja zapachowa bez naszej dalszej ingerencji będzie po całym mieszkaniu rozprowadzać zapach, jaki tylko sobie wybierzemy. Proste, prawda? Dlatego też uważamy, że taka esencja jest o wiele lepsza od odświeżaczy, które trzeba za każdym razem aplikować. Chociaż wiemy też, że są takie urządzenia, które co jakiś czas same za nas psikają, jednak zużywają one duże zapasy odświeżacza oraz przede wszystkim baterie. Esencja zapachowa do wnętrz nie wymaga od nas niczego. Poza tym, żeby od czas do czasu wymieszać flakonik, aby zapach był cały czas tak samo intensywny.  


Wybrany przez nas wariant zapachowy nosi nazwę lagoon. Jest to bardzo świeża woń, a jednocześnie niezwykle intensywna i zdecydowanie z nutą pikanterii. My zdecydowanie wyczuwamy w nim anyż, jaśmin, karmel oraz cynamon i inne przyprawy podobne w zapachu do tych, których używamy do przygotowywania świątecznych pierniczków. Musimy przyznać, że jest to wyjątkowe połączenie nut zapachowych, których razem nie mieliśmy jeszcze okazji nigdzie poczuć. A przede wszystkim jest to trafione zestawienie, które tworzy wspaniały efekt - nam zdecydowanie się podoba! Zapach lagoon jak wcześniej już wspomnieliśmy jest bardzo intensywny i tak samo wyczuwalny po pierwszym dniu, jak i po tygodniu czy dwóch. We flakoniku mieści się aż 100 ml produktu i powiemy Wam, że tak mniej więcej esencja zapachowa starcza na 3-4 miesiące. I o tym też zapewnia nas sam producent twierdząc, że esencja wystarczy na 3 miesiące i to zdecydowanie jest prawdziwa informacja. 


Jesteśmy bardzo zadowoleni z przetestowania esencji zapachowej do wnętrz. Jest to świetny produkt, który daje nam pewność, że w naszym mieszkaniu zawsze będzie pięknie pachnieć świeżością. Do tego sam w sobie jest trafioną dekoracją, na którą z pewnością każdy nasz gość zwróci uwagę. Sam zapach esencji jest oczywiście kwestią gustu. Jednak wariant lagoon bardzo nam się spodobał, a jeśli Was nie do końca przekonuje, to na stronie DEDRA INNOVATIONS znajdziecie esencje zapachowe w przeróżnych wariantach. Z pewnością każdy z Was znajdzie zapach dla siebie! Nas bardzo kusi jeszcze słodka wariacja i kwiatowy ogród. Po przetestowaniu tego produktu jesteśmy przekonani, że czasami warto zainwestować te niecałe 30 złotych w tak praktyczny zamiennik zwykłego odświeżacza powietrza. Szczególnie jeśli przywiązujemy dużą wagę do wyglądu akcesoriów w naszym domu. A esencja zapachowa DEDRA wygląda bardzo elegancko! Jesteśmy ciekawi czy Wy mieliście już jakieś doświadczenia z odświeżaczami powietrza w formie nasączanych esencją patyczków. Jeśli tak, to z niecierpliwością czekamy na Wasze wrażenia w komentarzach. 

2 komentarze :

  1. Takie słoiczki z patyczkami nie tylko ładnie pachną, ale jeszcze ślicznie wyglądają :)

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka