6 lutego 2017

KONKURS: NAUKA JĘZYKA JESZCZE NIGDY NIE BYŁA TAK PROSTA! - Wyniki


Nasz konkurs pt. Nauka języka jeszcze nigdy nie była tak prosta! ZAKOŃCZONY, a więc przyszła najwyższa pora na ogłoszenie wyników! 

Nagrodę główną (zestaw dwóch wybranych kursów języka Fiszki w karteczkach) przekazujemy do:


.
.
.
.
.
Nedie!!!
Przede wszystkim za najbardziej ciekawe postanowienie, którego spełnienie wywiera wpływ nie tylko na nas samych, ale także na naszych najbliższych, znajomych i otoczenie. Nie spodziewaliśmy się takiego postanowienia - dlatego też postanowiliśmy nagrodzić w naszym konkursie przede wszystkim oryginalność! Gratulujemy Ci Nedie spełnienia takiego postanowienia i namawiania innych do zmiany swojego życia na lepsze! Trzymamy kciuki za Twoje dalsze postępy! 

Nagrody dodatkowe (pojedyncze kursy języka Fiszki w karteczkach dowolnie wybrane przez zwycięzce) przekazujemy do:


.
.
.
.
.
bluegirl.ewa!!!
Co do pierwszego postanowienia nie mieliśmy wątpliwości, że większość z nas takie ma - ja również, ale drugie - remont domu po dziadku wywarło na nas ogromne wrażenie! Z przyjemnością śledzimy Twoje dokonania na Instagramie i jesteśmy pod wrażeniem... ten dom już ma w sobie niezwykłą duszę i wiele serca włożonego w każde jego wnętrze - obyś szybko mogła w nim zamieszkać wraz ze swoim wybrankiem. Trzymamy kciuki za Was i dalsze postępy w remoncie! Zapowiada się ciekawie!  
Oraz do:


.
.
.
.
.
Dorota M.!!!
Za ciekawe, nietuzinkowe postanowienie... przejażdżka rowerowa po wielu krajach! To dopiero jest coś! Jesteśmy pod wrażeniem Twoich przeżyć i doświadczeń - a tego nikt Ci nigdy nie zabierze! Mamy nadzieję, że przed Tobą jeszcze wiele takich podróży! Mamy nadzieję, że fiszki w karteczkach przydadzą Ci się do nauki języka potrzebnego w rozmowach z obcokrajowcami. Będziemy Ci kibicować z całego serca, abyś dalej spełniała swoje marzenia!

Serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcom! Prosimy Was, abyście wysłali do nas swoje adresy do wysyłki wraz z dopiskiem jaki kurs językowy chcielibyście otrzymać. Podajemy język, poziom (dla Początkujących, dla Średnio Zaawansowanych itd.) i część - najlepiej po prostu wysłać nam link do wybranego przez Was kursu. Na wszystkie dane czekamy do 3 dni od ogłoszenia wyników! 


8 komentarzy :

 1. Dziękuję.
  Wysłałam dane za pomocą formularza u dołu strony. Mam nadzieję że dotrą.

  Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otrzymaliśmy już dane od Ciebie! Dziękujemy i jeszcze raz gratulujemy! :)

   Usuń
 2. Ogromnie dziękuję :D Tak się składa, że akurat mam dzisiaj imieniny, więc sprawiliście mi bardzo miły prezent i wierzę, że fiszki zmotywują mnie do działania! Również wysłałam formularzem swoje dane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapisaliśmy już Twoje dane - dziękujemy! :) Jeszcze raz gratulujemy!

   Usuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka