4 grudnia 2016

Męskim okiem - pielęgnacja brody


Na naszym kalendarzu w końcu zawitał grudzień - miesiąc, w którym panuje niezwykle świąteczny klimat, a co za tym idzie? Prezenty! Osobiście uwielbiam robić bliskim prezenty i zawsze staram się, aby podarek, który szykuje był nie tylko przydatny, ale w pewnym sensie pasował do bliskiej mi osoby. Takim sposobem na e-fryzjernia.pl znalazłam idealny dodatek do prezentu dla mojego brodatego brata. Pielęgnacja brody to czynność, o której jej posiadacze często zapominają, ba! Nawet nie wiedzą, że o brodę trzeba dbać tak samo jak o włosy na głowie. Dlatego też na rynku pojawiają się specjalne serie kosmetyków stworzonych tylko i wyłącznie do pielęgnacji brody. Jednym z produktów z takiej serii jest szampon do brody H-ZONE, o którym dziś Wam opowiemy. Być może i wśród Waszych bliskich znajdują się brodaci mężczyźni i sprawicie im radość dodając do prezentu coś, co pozwoli zadbać o ich wyjątkową brodę.  


Szampon zamknięty jest małym opakowaniu, które posiada pompkę, pozwalającą na wygodne dozowanie produktu w małych ilościach. Pompka posiada także system "open" - "stop", który pozwala nam zablokować dozownik, aby np. w torbie czy walizce szampon niefortunnie się nie rozlał. Dla mnie jest to zawsze zastosowanie, na które zwracam uwagę przy wyborze kosmetyków, których używam na co dzień. Panowie, którzy cenią sobie komfort podczas używania produktów pielęgnacyjnych również będą zadowoleni z tego niewątpliwie przyjemnego udogodnienia. Do tego zwróćcie uwagę na oryginalny design opakowania, który z pewnością zachęca do zakupu, a na pewno zwraca na siebie uwagę niejednego mężczyzny! Na etykietce znajdziemy nazwę produktu napisaną w bardzo przyjaznej dla oka czcionce, a do tego męski motyw - wąsy. Buteleczka produktu jest utrzymana w trzech kolorach - brązie, czerni oraz bieli. Opakowanie szamponu świetnie prezentuje się na półce, a do tego nasz mężczyzna może mieć je zawsze przy sobie dzięki niewielkim rozmiarom. Dzięki temu może zabierać szampon w każdą podróż. 


W celu dalszego opisu produktu wykorzystałam trochę swojego brata, który wyjątkowo stał się moim testerem. Wspólnie zauważyliśmy, że szampon ma lekko kremową, choć nie zbyt gęstą konsystencję, dlatego też bardzo wygodnie dozuje się go za pomocą pompki. Dzięki temu też świetnie nakłada go się na brodę i rozprowadza po całej jej powierzchni, aż do momentu pojawienia się piany. 

Trzeba też zauważyć, a raczej można to śmiało poczuć, że szampon ma świetny - bardzo męski i świeży zapach. Co sprawia, że każde użycie kosmetyku jest przyjemne dla nosa naszego brodatego mężczyzny. Z pewnością i dla nas - kobiet jest to bardzo przyjazny zapach, który odtąd zagości na brodzie naszego partnera, taty czy właśnie jak w moim przypadku - brata. 


Szampon świetnie sprawdza się w swojej roli. Oczyszcza brodę, bo wiadomo, że podczas codziennych obowiązków jest ona narażona na wiele zanieczyszczeń. Pozostawia ją miękką i gładką w dotyku - co każda partnerka brodatego mężczyzny z pewnością doceni, a do tego sprawia, że każda broda będzie wyglądać olśniewająco, a przede wszystkim zadbanie i zdrowo! Na dodatek szampon dba o pielęgnacje nie tylko męskiej brody, ale także skóry, która pod nią się znajduję. Dzięki temu kosmetykowi jest ona nawilżona i gładka, a do tego pozbawiona podrażnień. 


Według mnie szampon do brody H-ZONE jest strzałem w dziesiątkę dla każdego, brodatego mężczyzny. Dzięki niemu z pewnością każdy mężczyzna dostrzeże, że posiadając brodę trzeba o nią dbać by zawsze wyglądała na zadbaną, a przede wszystkim zdrową. Szampon to kosmetyk, który u mojego brata sprawdził się w codziennej pielęgnacji brody. Świetnie oczyszczał samą brodę jak i skórę twarzy. Do tego towarzyszy mu bardzo męski zapach, który daje przyjemne uczucie - także świeżości. Szampon świetnie sprawuje się w rękach mojego brata i wiem, że jest z niego zadowolony, bo dotąd nie miał takiego specjalnego kosmetyku tylko i wyłącznie do pielęgnacji brody. Dzięki serii kosmetyków H-ZONE z pewnością każdy mężczyzna posiadający brodę poczuję się wyjątkowo! A przecież tego chce każda z nas! Na e-fryzjernia.pl poza szamponem znajdziemy także olejek do brody, balsam, a także specjalne szczotki do wyczesywania brody. To świetne dodatki do prezentów świątecznych dla naszych brodaczy, prawda? 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka