18 grudnia 2016

Baton Warszawski - sama słodycz!


Świąteczne porządki i przygotowania idą pełną parą w końcu Wigilia wypada już w najbliższą sobotę, ale w tym czasie nie powinniśmy także zapominać o naszych potrzebach i przyjemnościach - szczególnie... kiedy mamy ochotę na coś słodkiego! W tym celu warto sięgnąć po coś słodkiego, ale najważniejsze - po coś zdrowego. Ale czy słodkie może być zdrowe? MOŻE! My przekonaliśmy się o tym, gdy otrzymaliśmy do wypróbowania batony WARSZAWSKIE od batonwarszawski.pl. Dziś opowiemy Wam o nich kilka słów, a także podzielimy się naszymi spostrzeżeniami, abyście mogli się przekonać, że słodycz i zdrowie mogą iść ze sobą w parze! 


Każdy baton zapakowany jest oczywiście w osobne opakowanie. Owinięty jest przezroczystą folią, a dodatkowo 3/4 batona jest jeszcze opakowane w coś w rodzaju tektury i to właśnie na niej znajdziemy wszystkie informacje odnośnie produktu. Skład, wartości odżywcze i przede wszystkim wskazówkę, że baton nie zawiera glutenu, laktozy, sacharozy i produktów pochodzenia zwierzęcego - dlatego jest odpowiedni dla każdego! Nawet alergicy pokarmowi mogą go spożywać, bo jest pozbawiony wszelkich uczulających produktów, przez to także zyskuje rangę zdrowej przekąski, która nie jest bombą kaloryczną, a do tego może być naprawdę smaczny. Przyznamy się szczerze, że nas już sam wygląd zachęcił do wypróbowania! Batony WARSZAWSKIE to przekąska, którą widzimy już przez opakowanie, więc w tym przypadku nie kupujemy kota w worku. 


Batony WARSZAWSKIE dostępne są w kilku wariantach smakowych. Wspólnie z Krzyśkiem jako pierwszego postanowiliśmy wypróbować batona o smaku truskawki i wanilii. To właśnie na jego przykładzie opowiemy Wam o batonach od batonwarszawski.pl. Już po jego otwarciu uwolnił się piękny zapach słodkiej truskawki - gdy powąchamy batona wyczujemy go jeszcze bardziej intensywnie. Najbardziej emocjonujący był pierwszy kęs, bo w sumie nie wiemy czego się spodziewać. Baton jest bardzo miękki - co sama osobiście uważam za wadę tego produktu. Z reguły przyjęło się, że baton ma być twardy i w tym przypadku byłoby to o wiele wygodniejsze i przyjemniejsze dla konsumenta, bo rzucie w buzi paćki nie należy do najprzyjemniejszych. Jednym zdaniem - konsystencja batonu bardzo nam nie odpowiada, ale smak wynagradza wszystko! W truskawkowym batonie wyczuwalna jest słodka truskawka oraz zbożowe płatki, które razem tworzą świetny smak. Baton więc jest pyszną przekąską między posiłkami i idealnie sprawdzi się na drugie śniadanie dla każdego! Do szkoły, do pracy czy nawet jako dodatek do samego śniadania czy kolacji.


Trzeba wspomnieć, że baton WARSZAWSKI nadaje się dla każdego kto np. jest właśnie na diecie lub też jest weganinem czy wegetarianinem. Baton WARSZAWSKI to produkt, który zawiera tyle cukrów prostych... ILE JABŁKO! To zdecydowanie wyróżnia je wśród innych batonów. Niska zawartość cukrów to nie jedyna zaleta tych batonów! Baton WARSZAWSKI to smaczna, zdrowa, a przede wszystkim pożywna przekąska, która jest bogatym źródłem błonnika, żelaza, cynku, miedzi oraz magnezu i fosforu. Po skosztowaniu jednego batonika z pewnością dostarczymy do naszego organizmu wszystkich składników dzięki którym będzie mógł poprawnie funkcjonować przez resztę dnia. Szczególnie mowa tu o naszym mózgu, który potrzebuje także cukru, aby odpowiednio pracować. Baton Warszawski zawiera odpowiednią ilość cukru, dlatego też jest świetną przekąską!


Jesteśmy bardzo zadowoleni z wypróbowania batonów WARSZAWSKICH od batonwarszawski.pl. Z początku podchodziliśmy do nich bardzo zaciekawieni, bo nigdy nie wierzyliśmy, że istnieje zdrowa, a do tego słodka przekąska. Z batonem WARSZAWSKIM to możliwe! Możemy między posiłkami zjeść coś naprawdę słodkiego, a do tego także zdrowego. Do tego mamy do wyboru kilka, a dokładniej cztery świetne smaki - z pewnością wśród nich znajdziemy swój ulubiony. Naszym ulubieńcem od początku stała się truskawka i wanilia, która nie tylko świetnie smakuje, ale także ma niezwykle piękny zapach, który działa także na nasz zmysł węchu i sprawia, że czujemy się przyjemnie. Baton WARSZAWSKI to idealna przekąska - szczególnie teraz, przed świętami. Podczas świątecznych przygotowań i porządków możemy sobie zrobić małą przerwę na batona i dostarczyć do naszego organizmu wszystkiego czego potrzebuje do prawidłowego bytowania. Batony WARSZAWSKIE z pewnością znajdziecie na stronie batonwarszawski.pl. Jesteśmy ciekawi czy mieliście już okazję wypróbować batona WARSZAWSKIEGO i jakie są Wasze spostrzeżenia! Dzielcie się nimi z nami w komentarzach! Czekamy! 

2 komentarze :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka