5 września 2016

Bo pewność siebie to podstawa... zyskaj ją, dzięki paście matującej marki Wella


Każdy mężczyzna dobrze wie, że pielęgnacja włosów to podstawa, a świetnie układająca się fryzura to nie tylko klucz do fantastycznego wyglądu, ale zarazem zachwycenia sobą wielu kobiet lub jak kto woli - tej jedynej. Odpowiedni kosmetyk to wręcz niezbędnik w tym przypadku! W dzisiejszym poście chcielibyśmy przedstawić Wam produkt do stylizacji męskich włosów od e-fryzjernia.pl - pastę matującą do włosów Wella, który w ostatnim czasie mieliśmy okazję wypróbować.


Produkt zamknięty jest w smukłym, ale przy tym w dość dużym słoiczku, który posiada odkręcane wieczko. Dzięki temu produkt otwieramy kiedy tylko go potrzebujemy, a zawsze będzie on najwyższej jakości oraz świeżości. Takie opakowanie jest bardzo wygodne w użytkowaniu. Ze słoiczka produkt można wyciągnąć śmiało ręką, a następnie zaaplikować pastę na włosy i stworzyć fryzurę o jakiej wcześniej tylko mogliśmy pomarzyć! 


Pasta do stylizacji włosów ma bardzo gęstą, zbitą konsystencję - porównywanie można ją opisać do konsystencji kremu do rąk. Dzięki temu nie weźmiemy jej za jednym ruchem zbyt  dużo, ale skutecznie uda nam się ją wsmarować we włosy, bo pozwala na to nie tylko jej konsystencja, ale także właściwości, pozwalające na to, że pasta pod wpływem formowania jej w rękach oraz we włosach lekko topnieje i pozwala się skutecznie rozprowadzić po włosach.


Pasta matująca do włosów Wella ma orzeźwiający, wyrazisty, przyjemny dla nosa i iście męski zapach, który roznosi się po całym pomieszczeniu, w którym nakładaliśmy pastę na włosy. Pozostaje on także przez długi czas na włosach, co oczywiście wpływa na to, że każdy mężczyzna poczuję się niezwykle męsko pod wpływem użytkowania pasty matującej.


Pasta nie jest mocno tłusta, ani też nie klei się zbyt mocno - co jest bardzo ważne. Pozostawia na włosach bardzo naturalny efekt uniesienia fryzury co w przypadku kosmetyków do stylizacji włosów jest bardzo istotne! Po użyciu pasty włosy pozostają gładkie oraz matowe, czyli praktycznie wcale się nie świecą i nie błyszczą. Kosmetyk świetnie współpracuje przy tworzeniu każdej fryzury i choć przeznaczony jest do włosów męskich, to śmiało może go używać także każda kobieta! 


   Jesteśmy zadowoleni z pasty matującej do włosów marki Wella, którą otrzymaliśmy od e-fryzjernia.pl Jest to świetny produkt do stylizacji włosów i jeśli szukacie w tej dziedzinie specjalisty, to śmiało zacznijcie poszukiwania od tej pasty do włosów. Ma kremową konsystencję, a do tego idealnie współpracuje z nami podczas tworzenia każdej fryzury. Można jej śmiało zaufać, bo o włosy dba na najwyższym poziomie. Nie pozostawia ich tłustych i przeciążonych, a na dodatek unosi fryzurę bez nieatrakcyjnego błyszczenia i świecenia. Dzięki niej każdy mężczyzna poczuję się nadzwyczaj pewny siebie! Spróbujcie sami!  


2 komentarze :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka