22 czerwca 2016

Pomocnik w deszczową pogodę


Pogoda na Kujawach wcale nas nie zadowala, z dnia na dzień się coraz bardziej psuje, trudno już w tym rejonie o błysk słońca, a na niebie widać tylko ciemne chmury deszczowe, powodujące, że w około wszędzie tylko szarość, ponurość i tajemniczość. Przez ostatnie dni praktycznie cały dzień pada, a co za tym idzie? Musieliśmy wyciągnąć z szafy parasole, które dostaliśmy od parasoledlaciebie.pl, w końcu nadarzyła się okazja, aby je przetestować. Dzisiaj pokażemy Wam jeden z nich, czyli typowo męski, czarny, duży parasol idealny na deszczowe niespodzianki za oknem.  


Parasol wygląda bardzo skromnie, a przy tym jest tak wyjątkowo elegancki. Jest cały czarny, jedynie rączkę ma wykonaną z drewna, dlatego też jej kolor jest ciemnobrązowy. Przyznamy szczerze, że jest to typowo męski parasol, idealny na ważniejsze uroczystości, ale także w użytkowaniu na co dzień sprawdza się idealnie! Na rączce parasola można umieścić grawer, bo jest ona do tego przystosowana. Więc to idealny pomysł na prezent np. z okazji zbliżającego się dnia Ojca. Jesteśmy przekonani, że taki wyjątkowy, spersonalizowany - czyli przygotowany specjalnie z myślą o danej osobie parasol, z pewnością ucieszy nie jednego mężczyznę!  


Parasol wykonany jest bardzo solidnie, składa się on z 16-stu klinów, które razem są porządnie połączone, aby parasol nie został zmieciony wraz z pierwszym podmuchem wiatru. Już trzymając w rękach parasol wiemy, że nie jest to prosta konstrukcja, a wręcz przeciwnie! Druty parasola wykonane są z włókna szklanego, któremu parasol zawdzięcza taką wytrzymałość na wiatr.  Materiały są wysokiej jakości, a sam materiał na górze parasola jest przyjemny w dotyku, matowy, a przy tym i bardzo trwały. Jest w czarnym kolorze, więc wszelkie zabrudzenia są mało widoczne, a jak już są to bardzo prosto można je usunąć wilgotną szmatką. 


Bardzo lubimy jak parasol otwiera się automatycznie - i ten parasol oczywiście ma automatyczny mechanizm. Wbrew pozorom, to bardzo przydatna właściwość parasola! Kiedy nagle zaczyna padać, w o wiele szybszym tempie zostaniemy ochronieni przed deszczem niż jakby tego mechanizmu nie było i musielibyśmy się męczyć z otwieraniem zwykłej parasolki. 


Parasol, dzięki temu, że jest sporych rozmiarów doskonale chroni przed deszczem. Spokojnie pod jego "dachem" zmieszczą się nawet dwie osoby, dlatego też jak wychodzimy gdzieś razem z Krzyśkiem, a szykuję się ulewa, to zabieramy ten - jeden duży parasol, a nie dwa małe. Co jest oczywiście dla nas wielką wygodą.


Parasol od parasoledlaciebie.pl sprawdził się u nas doskonale. Bardzo go polubiliśmy, a najbardziej spodobał się Krzyśkowi, którego urzekł swoim wdziękiem i elegancją. Dlatego też wyjątkowo zgodził się pozować przed aparatem ze swoim nowym parasolem. Z takim towarzyszem żadna ulewa nie jest straszna, a wręcz przeciwnie! Jesteśmy pewni, że wyjdziemy z "ulewnej" sytuacji bez szwanku - czyli prościej mówiąc bez mokrego ubrania. Porządny parasol, to coś czego nie powinno zabraknąć każdemu z nas, więc jeśli spodobał Ci się ten parasol, to zapraszamy do odwiedzenia strony parasoledlaciebie.pl. Tam każdy znajdzie coś dla siebie, a dowodem na to będzie następny post w głównej roli z parasolem z tego sklepu! Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka