18 czerwca 2016

A Ty? Z jaką myślą budzisz się rano?Dzień dobry kochani! 
Wstaję rano i mam ochotę zmienić się na lepsze, wtedy przypominam sobie, że jestem idealna i cały plan idzie w zapomnienie. 

A Ty? Z jaką myślą budzisz się rano? 

Pochwal się w komentarzu, a my w tym poście powiemy Wam jak to się stało, że każdego ranka wita nas pozytywna myśl. Otóż całkiem niedawno trafiły do nas plakaty od eplakaty.pl (recenzja plakatu z rowerem dostępna jest na naszym blogu). Odkąd zdobią one nasze ściany za każdym razem, gdy na nie patrzymy w naszych głowach pojawia się pozytywna myśl, która motywuje do działania. 


Każdy plakat w całości stworzony jest przez firmę, którą w Internecie możemy znaleźć pod adresem eplakaty.pl. Oczywiście jest to polska firma, więc jeszcze bardziej nas to cieszy, że możemy wspierać polską, prężnie rozwijającą się firmę oferującą świetne dodatki do każdego wnętrza. 


Co ważne plakat jest dość gruby, wykonany jest z bardzo wytrzymałego i zarazem trwałego materiału. Dzięki czemu plakat może być bezpieczny w rękach każdej sierotki. Z pewnością nie ma możliwości, aby plakat od razu uległ zniszczeniu czy podarciu. To bardzo istotne szczególnie, kiedy plakat przywieszamy bezpośrednio na ścianę za pomocą taśm klejących. 


Wykonanie plakatu jest naprawdę na najwyższym poziomie. Kolory plakatu są tak wyraziste (w tym przypadku pastelowe), przyjazne dla oka, a przede wszystkim świetnie do siebie pasują tworząc wspaniałą grafikę dopasowaną do każdego wnętrza. 
Plakat jest bardzo przejrzysty, czytelny, więc na pierwszy rzut oka możemy przeczytać jego przesłanie. 


Plakat podarowaliśmy mojej jedynej, młodszej siostrze, niespełnionej księżniczce, marzycielce, nastolatce, do której idealnie pasuje myśl zawarta na plakacie. Chciałabym też bardzo pozdrowić Wiktorię, bo wiem, że na pewno to przeczytasz! Sentencja, która z pewnością podbuduje samoocenę niejednej nastolatki, wesprze je w tym trudnym dla nich okresie, jakim jest dorastanie. Więc jeśli macie w rodzinie jakiś nastolatków i choć jedną osobę, która potrzebuje podbudowania swojej oceny, to taki prezent w postaci motywującego plakatu jest strzałem w dziesiątkę! Oczywiście na stronie eplakaty.pl możemy wybrać odpowiedni dla siebie rozmiar plakatu. Przedstawiony na zdjęciach plakat ma 91,5 cm długości oraz 61 cm szerokości, więc jest naprawdę spory. Dzięki czemu oczywiście bardziej widoczny, choć mniejszy świetnie sprawdziłby się w mniejszych pomieszczeniach lub po prostu kiedy nie mamy dużo miejsca do zagospodarowania.


Taki dodatek do wnętrza z pewnością ucieszyłby każdego - nas z pewnością! Nie ma nic lepszego niż stylowa dekoracja pasująca do praktycznie każdego wnętrza, niezależnie od tego w jakim stylu jest urządzone. Plakat jest wyjątkowym prezentem, dzięki któremu każda osoba poczuję się wyjątkowa! Tekst na plakacie przypomina o tym, że nie należy się zmieniać. Być może to, że mówi o tym, że jesteśmy idealni jest lekką przesadą - bo nikt nie jest idealny, ale dzięki takiej formie wypowiedzi skuteczniej pozwala na wyzwolenie w osobie myśli, że powinna pokochać siebie, być sobą i nigdy się nie zmieniać! Jeśli chcecie mieć taki plakat również i w swoim domu, to zajrzyjcie na eplakaty.pl. Dodamy jeszcze, że każdy kto złoży zamówienie na plakat i zrobi oryginalne zdjęcie swojej dekoracji będzie mógł wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są pieniądze na kolejne zakupy! Warto wziąć udział, a więcej informacji znajdziecie na fanapge firmy.4 komentarze :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka