27 maja 2016

Życie jest jak... cytat motywujący na plakacie

Życie jest jak jazda na rowerze aby utrzymać równowagę nie możesz się zatrzymywać.

Wyżej przytoczony przez nas cytat jak sami zauważyliście jest o życiu, idealny dla kogoś, kto uwielbia jazdy na rowerze - tak jak my lub po prostu dla kogoś, kto lubi budzić się rano z dawką motywacji na każdy nowy dzień. Ten wspaniały i życiowy cytat znalazł się na plakacie od eplakaty.pl, który szczęśliwie zawisł na jednej z naszych ścian w sypialni. Dziś chcemy Wam trochę o nim opowiedzieć i o naszych wrażeniach związanych z plakatem. Plakat w całości stworzony jest przez firmę, którą w Internecie możemy znaleźć pod adresem eplakaty.pl. Oczywiście jest to polska firma, więc jeszcze bardziej nas to cieszy, że możemy wspierać polską, prężnie rozwijającą się firmę oferującą świetne dodatki do każdego wnętrza. 


Co okazało się dla nas najważniejsze, plakat jest dość gruby tzn. wykonany jest z wytrzymałego oraz odpowiednio grubego materiału. Dzięki czemu nie ma możliwości od tak porwania czy zniszczenia plakatu. To bardzo ważne szczególnie jeśli plakat przyklejamy bezpośrednio na ścianę wcześniej nie wkładając go do antyramy. My z racji, że wciąż czekamy na swoją ramę postanowiliśmy Wam pokazać plakat umieszczony na ścianie tylko za pomocą najzwyklejszej taśmy klejącej. 


Wykonanie plakatu jest naprawdę świetne. Kolory są tak wyraziste, przyjazne dla oka, a przede wszystkim świetnie dobrane, bo całość super ze sobą współgra dając wspaniały efekt. Plakat jest bardzo przejrzysty oraz co najważniejsze czytelny, więc od razu możemy odczytać jego przesłanie. 


Plakat możemy zaświecić w każdym miejscu w naszym domu. My akurat umieściliśmy go w sypialni aby przed zaśnięciem oraz bezpośrednio po obudzeniu móc na niego zerknąć i przypomnieć sobie motywującą radę na przyszłość, na której podstawie powstał ten plakat. Oczywiście na stronie eplakaty.pl możemy wybrać odpowiedni dla siebie rozmiar plakatu. Przedstawiony na zdjęciach plakat ma 91,5 cm długości oraz 61 cm szerokości, więc jest naprawdę spory. Dzięki czemu oczywiście bardziej widoczny, choć mniejszy świetnie sprawdziłby się w mniejszych pomieszczeniach lub po prostu kiedy nie mamy dużo miejsca do zagospodarowania.


Bardzo ucieszył nas taki dodatek do naszego wnętrza. Sam plakat jest piękny, jego grafika oraz sam tekst nie jest zwyczajny - wręcz przeciwnie! Wykonany w bardzo oryginalny i wyjątkowy sposób. Dzięki temu każdy właściciel takiego plakatu poczuję się niesamowicie. Według nas taki plakat powinien znaleźć się w każdym domu, aby przypominać jak spełniać swoje marzenia, jak dążyć do celów i jak po prostu żyć czując się szczęśliwym oraz spełnionym. Bardzo cieszymy się, że taka dekoracja znalazła się w naszym domu. Bo poza tym, że zdobi nasze wnętrze, to na dodatek przypomina o ważnej sprawie - czyli o tym, aby się nie zatrzymywać w drodze do celu. To wbrew pozorom prosta rada, ale tak wiele z nas o niej zapomina. A taki plakat powieszony w dostępnym dla każdego domownika miejscu na pewno nam o tym przypomni. Jeśli chcecie mieć taki plakat również i w swoim domu, to zajrzyjcie na eplakaty.pl. Dodamy jeszcze, że każdy kto złoży zamówienie na plakat i zrobi oryginalne zdjęcie swojej dekoracji będzie mógł wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są pieniądze na kolejne zakupy! Warto wziąć udział, a więcej informacji znajdziecie na fanapge firmy. 4 komentarze :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka