13 kwietnia 2016

Krem nadający objętość włosom


Krem do włosów nadający objętość, to jeden z produktów marki Schwarzkopf, który znaleźliśmy w profesjonalnym sklepie internetowym z kosmetykami fryzjerskimi, e-fryzjernia.pl. Moje włosy, to dla mnie niezwykle bezcenny skarb, dlatego też uważnie dobieram kosmetyki do ich pielęgnacji. A dziś chciałabym z Wami rozważyć czy warto było zaufać kosmetykowi, jakim jest krem nadający objętość.


Produkt zamknięty jest w niedużej, smukłej buteleczce w kolorze szarości. Dodatkowo wyrazistym kolorem, który wyróżnia się na tle szarości jest czerwień, która widnieje na etykietce produktu oraz na dozowniku kremu. Całe opakowanie wygląda bardzo elegancko, a przede wszystkim jest bardzo praktyczne dzięki niewielkim rozmiarom i kształcie butelki, do którego dłoń praktycznie się dostosowuje. Butelka kremu prezentuję się na pewno bardzo ładnie, a samo to, że posiada ona dozownik o wiele bardziej ułatwia aplikację produktu i zachowanie przez długi czas wszystkich właściwości kosmetyku. 


Krem ma konsystencję dość gęstą, ale nie jest ona tak zbita, bo kosmetyk bez problemu wydobywa się przez dozownik. Przy tym warto wspomnieć, że produkt bardzo ładnie, świeżo pachnie, co oczywiście pozostawia także ślad na włosach. 


Użytkowanie produktu jest niezwykle proste i przyjemne. Sam krem jest na tyle wygodny, że nie trzeba go spłukiwać z włosów - co osobiście bardzo lubię w kosmetykach. Wystarczy tylko nałożyć go na lekko wilgotne włosy, wmasować, a następnie wysuszyć włosy lub pozwolić na ich naturalne wyschnięcie. To zdecydowanie ułatwia pielęgnację włosów, a przede wszystkim pozwala także zaoszczędzić troszkę czasu - co jest bardzo istotne dla kogoś, kto na co dzień nie ma zbyt wiele czasu do dyspozycji na dbanie o swoje włosy.


Krem, jak mogłoby się wydawać nie jest produktem, który obciąża włosy. Oczywiście należy pamiętać, że kosmetyku nie powinniśmy używać w dużych ilościach - kilka kropel naprawdę wystarczy do cieszenia się efektami produktu na swoich włosach.


 Jako, że na co dzień jestem posiadaczką grubych i gęstych włosów używając tego produktu bardzo uważałam w ilości używanego kosmetyku, aby nie przesadzić z efektem wzrostu objętości włosów, który byłby potem ciężkie, obciążone i pozbawione tej lekkości, którą naturalnie mają. Zdecydowanie krem do włosów nadający objętość bardziej sprawdzi się u osób, których włosy na co dzień są lekkie, delikatne i pozbawione dużej objętości. Krem u mnie dodał lekkiego wrażenia wzrostu objętości moich włosów, ale jak wspomniałam sama uważałam z jego ilością do użytkowania. Krem przy tym nie obciążył ani nie wysuszył włosów, a wręcz przeciwnie - dał im pewnego rodzaju zwinności, lekkości i miękkości. Włosy po wyschnięciu były bardzo delikatne w dotyku, a sam krem poza skutecznymi efektami we wzroście objętości włosów, pozostawił na nich również piękny, delikatny zapach. 


Jestem zadowolona z testowania kremu do włosów nadającego objętość. Produkt ten na moich włosach nie miał możliwości do wielkiego popisu, ale sama jestem zdziwiona, że moje grube i gęste włosy dobrze zniosły użytkowanie tego produktu. Kosmetyk skutecznie nadał objętość moim włosom, a przede wszystkim działał przy tym bardzo ostrożnie - nie sklejając, nie obciążając włosów za co oczywiście należy mu się ogromna pochwała. Krem, to świetny produkt, który zasługuje na uwagę szczególnie tych kobiet, które chciałyby na co dzień w jakiś sposób zwiększyć objętość swoich włosów - z pomocą tego kosmetyku na pewno to się uda! Krem do włosów nadający objętość dostępny jest na stronie e-fryzjernia.pl w cenie 22,30 zł za 200 ml produktu. Jak wspomniałam produktu nie trzeba wykorzystywać w dużych ilościach, więc takie opakowanie starczy na dość długi czas.  2 komentarze :

  1. Sama próbowałam tego kremu ..ekstra jest ;) bardzo fajnie i czytelnie opisalas ten produkt ;)
    Pozdrawiam i życzę ci powodzenia w blogowaniu ❤
    Lorendezain.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka