9 lutego 2016

Fantazyjne fryzury z Pastą Matującą Goldwell Roughman


Dzisiaj, dzięki współpracy ze sklepem - e-fryzjernia na blogu opowiem Wam słów kilka o profesjonalnym kosmetyku, który sprawdza się idealnie przy stylizacji włosów męskich - Pasta Matująca Goldwell Roughman.


Kosmetyk zamknięty jest w smukłej, niewielkich rozmiarów buteleczce, w której zastosowano atomizer, tak, aby po jego naciśnięciu zaaplikować kosmetyk na dłoń, a następnie szaleć na włosach mając w ręku kosmetyk, który służy do ich stylizacji. Opakowanie to, w tego rodzaju produktach jest bardzo wygodne i na pewno zauważymy, że ułatwia aplikację produktu będąc ogromnym udogodnieniem.


Konsystencja pasty jest bardzo kremowa, nie jest to kosmetyk który się leje. Pasta ma konsystencję zupełnie tak jak krem do twarzy, co sprawia, że pastą wygodnie się manipuluje. Wystarczy jej odrobinkę nałożyć na dłoń, by następnie tworzyć fantazyjną fryzurę. Przy czym pasta o dziwo nie jest klejąca! Uważam, że to jej ogromna zaleta. Bo po jej użyciu ani dłonie, ani też włosy nie pozostają tłuste. Kosmetyk ma iście męski zapach, choć jest to bardzo delikatna, a zarazem przyjemna woń, która również długo utrzymuję się na włosach.


Pasta jest bardzo skutecznym produktem do stylizacji włosów, poza tym, że ma ładny zapach i kremową konsystencję, to w szczególności jest kosmetykiem wartym uwagi ze względu na wygodę jego użytkowania, która sprawia, że kosmetyk ten jest prosty i szybki w użyciu. Bez większego problemu i umiejętności uda nam się stworzyć coś fajnego na włosach za pomocą Pasty Matującej Goldwell Roughman. Jestem bardzo zadowolony z tej pasty, bo choć nie używałem jej zbyt często, to i tak nie zauważyłem, aby niszczyła czy sklejała moje włosy podczas swojego działania.


Pasta świetnie sprawdziła się w moich rękach. Była moją towarzyszką szczególnie podczas szykowania się do wyjść, czy nawet i imprezy na Sylwestra, kiedy to potrzebowałem szybko i w skuteczny sposób zadbać o odpowiednią fryzurę moich niesfornych włosów. Pastę znajdziecie na stronie e-fryzjernia za 29,99 zł, ale nie martwcie się ceną - kosmetyk jest dość wydajny i taka buteleczka starczy naprawdę na długi czas. Poza tym dzięki kremowej konsystencji już kropelka kosmetyku może Nam pomóc w oswojeniu naszej fryzury, która pod wpływem kosmetyku uzależniona jest tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka