15 stycznia 2016

PumiceSpa, bo pumeks nie musi być nudną kostką


PUMEKS jest produktem służącym do usuwania zrogowaciałego jak i martwego naskórka, a także służy do usuwania trudnych zabrudzeń z rąk i stóp.
Jest produktem, którego zastosowanie jest banalnie proste, polega na zwilżeniu powierzchni skóry gdzie mamy zamiar aplikować pumeks, a następnie pocieraniu skóry pumeksem w tym miejscu. W efekcie tego tarcia, pumeks jednocześnie usuwa zrogowaciały i martwy naskórek jak i bród. Dodatkowo szybkość usuwania naskórka możemy regulować sami poprzez zwiększenie nacisku i przyśpieszenie ruchów.Podczas pocierania skóry pumeksem, dzięki jego właściwej strukturze, komórki twardej skóry są usuwane przez małe, powoli się wykruszające, kawałeczki pumeksu. Po zastosowaniu tego produktu wystarczy skórę jak i sam pumeks opłukać wodą, aby zmyć właśnie te wykruszające się kawałki produktu. Dzięki temu pumeks zawsze pozostanie kolorowy, nie będzie posiadał nieprzyjemnego zapachu powodowanego przez rozkład komórek skóry zalegających w jego porach, a jego powierzchnia oferuje jednakowe właściwości użytkowe.


PUMEKS, to skuteczny produkt pozwalający na walkę z niedoskonałościami naszych stóp. Producent wzbogacił barwy oraz kształty pumeksów w dość niestandardowy sposób, gdyż w całym asortymencie znajdziemy nie tylko standardowe kostki, lecz także wyprofilowane wielokąty, owal, prostokąty, kwadraty i... nie zabraknie też kształtów stopy. Właśnie dzięki temu produkt, jakim jest pumeks jest o wiele bardziej interesujący oraz przyciągający oko potencjalnego klienta niż standardowe produkty o tym samym zastosowaniu.Takie kolorowe pumeksy to świetna sprawa! Z pewnością zaciekawią wszystkich domowników i będą stanowiły iście radosną i różnobarwną dekorację półek w naszej łazience. Powiem Wam, że u nas niektórzy z początku myśleli, że te kolorowe kształty, to nic innego jak gąbeczki do ciała, gdyby nie to, że wcale nie są miękkie w dotyku pewnie nic innego by ich nie zdradziło.Spośród tarek, szczoteczek i pumeksów chyba najbardziej zaintrygował mnie jeden produkt, a mianowicie Pumeksowy Proszek, który jest zamknięty w tej niewielkich rozmiarów, różowej buteleczce zamykanej na klips. Produkt ten, jak sama nazwa wskazuje ma postać proszku, zresztą również różowego jak jego butelka, a między nim dostrzec można także niebieskie drobinki. 


Proszek posłużył mi najczęściej do peelingu stóp, ale używać go można także do całego ciała. Jego użycie jest banalnie proste. Wystarczy niewielką ilość proszku zmieszać z ulubionym żelem pod prysznic, bądź innym kosmetykiem do pielęgnacji skóry i najzwyczajniej w świecie masować nim skórę tak długo aż uzyskamy porządny przez nas efekt. Produkt ten jest bardzo skuteczny w działaniu, a przede wszystkim bardzo spodobała mi się jego uniwersalność w użyciu, każdy może go używać na własny sposób. Jestem nim oczarowana od pierwszego użycia i przyznam, że nigdy wcześniej nie miałam okazji poznać peelingującego proszku. Na podsumowanie dodam, że jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów, które otrzymaliśmy od firmy I.M.P.A w ramach testowania. Urzekły nas radosne kolory oraz nietypowe kształty przetestowanych produktów oraz przede wszystkim to, że są one tak delikatne dla skóry podczas zdzierania naskórka. Każdy praktycznie znajdzie odpowiedni pumeks dla siebie (a raczej jego kształt) tak, aby móc cieszyć się delikatną skórą przez długi czas, połączoną z maksimum wygody w stosowaniu pumeksu. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać przedstawionych dziś przez nas produktów, to naprawdę Was do tego zachęcamy! 
2 komentarze :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka