15 stycznia 2016

Dobre, bo polskie - projekt Sadza Soap


Na pewno dostrzeżecie, że dzisiaj przyszliśmy do Was z czymś bardzo wyjątkowym i zarazem niezwykle interesującym, bo produkt, o którym dziś Wam opowiemy nie widnieje na żadnych półkach sklepowych w Waszych ulubionych supermarketach czy drogeriach - ale to właśnie dobrze! Dzięki temu każdy z Nas może poczuć się wyjątkowym posiadaczem (i pewnie jednym z niewielu w okolicy) no właśnie...czego?

Otóż dzisiaj pokażemy Wam świetne i bardzo oryginalne mydełko, czarne mydełko w kształcie bryły węgla Sadza Soap.


Już na pierwszy rzut oka widać, że mydełko to nie jest takim zwykłym mydełkiem. Mianowicie jest to mydełko, które wiąże się ściśle ze Śląskiem - dlatego, że jego kształt przypomina bryłę węgla

Mydełko ma naprawdę nietuzinkowy kształt, który jest świetną ozdobą łazienki, a także tym samym świetnym gadżetem super nadającym się na przykład na wyjątkowy prezent. Powiem Wam, że takie mydełko to wspaniała pamiątka ze Śląska - regionu, gdzie węgiel zawsze był największym bogactwem, a górnicza tradycja szanowana jest do dziś. I choć nigdy tam nie byłam to trzymając w dłoniach te czarne mydełko od razu wyobraziłam sobie tamtejszą rzeczywistość. Jako mieszkanka Kujaw (od urodzenia) nie często widuję kopalnie, a dzięki temu mydełku choć na moment mogłam poczuć się jak rodowita mieszkanka Śląska trzymając w dłoniach bryłę węgla - choć nieprawdziwą, bo mydełko jest tylko imitacją tego bogactwa. Mydełko poza swym niespotykanym obliczem co najważniejsze - w stu procentach spełnia swoją rolę, czyli świetnie oczyszcza ciało nie wysuszając skóry oraz tworzy delikatną pianę w kolorze szarości, w której zawartości możemy dostrzec drobinki węgla peelingujące skórę. Dodatkowo mydełko nadaje się dla skóry trądzikowej, podrażnionej, pogryzionej przez owady oraz do higieny intymnej przy tym nie podrażniając skóry, ani też nie powodując alergii


 Mydło od Sadza Soap ma subtelny, naturalny mydlany zapach, który jest dość przyjemny. Mydełko to nie zawiera żadnych dodatkowych substancji aromatycznych, przez co jest przyjazne dla delikatnej skóry dzieci i alergików.Z początku zastanawiałam się jak czarne mydełko może oczyszczać, bo przecież bryła węgla brudzi, a nie na odwrót, ale na momencie przypomniałam sobie, że przecież jest to MYDEŁKO, które w dodatku w swoim składzie ma między innymi glicerynę. W tym miejscu warto też wspomnieć, że wszystkie składniki wykorzystywane do produkcji mydła są w 100% pochodzenia roślinnego.


Mydełko zamknięte jest w ciekawym pudełeczku, które ma oryginalne napisy i wszystkie zawarte na nim informacje są czytelne, a przede wszystkim ciekawie zaaranżowane i umiejscowione w różnych miejscach tego niewielkiego pudełka. Takie mydełko z projektu Sadza Soap to koszt 25 zł + oczywiście koszty przesyłki. Chyba, że obok swoich miejscowości znajdziecie punkty sprzedaży tegoż mydełka - wtedy możecie sami, osobiście zakupić swoje mydełko, a miejsca, gdzie można kupić mydło w kształcie bryły węgla sprawdzicie tutaj → KLIK. Niestety u Nas - na Kujawach, nie ma takiego miejsca, czego naprawdę żałujemy. 


Mydło w kształcie bryły węgla wywarło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Powiem Wam więcej - od razu się w nim zakochałam ♥ Gdyż takiego mydełka jeszcze w swojej kolekcji okazji mieć nie miałam! Mydło Sadza Soap, oprócz tego, że wygląda niesamowicie wyjątkowo, to jest dobrym jakościowo kosmetykiem. Dzięki zastosowaniu takich składników jak między innymi węgiel aktywny i gliceryna mydełko ma właściwości przeciwbakteryjne oraz przeciwzapalne. Jestem bardzo zadowolona, że powstał projekt Sadza Soap, który postawił sobie za zadanie promowanie regionu, który słynie z bogactwa węgla, dzięki takim akcjom każdy Polak może czuć się dumny ze swojego kraju! Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka