11 stycznia 2016

Daj się uspokoić - naturalny olejek eteryczny o smaku pomarańczowym


Chcielibyśmy dziś Wam na blogu opowiedzieć o czymś co może sprawić, że każdy dzień, każde południe, każde popołudnie i każdy wieczór nowego roku będą niezwykłą chwilą, w której delektować będziecie się mogli przepięknym, iście owocowym zapachem. Dzisiaj przygotowaliśmy specjalnie dla Was recenzję Pomarańczowego Olejku Eterycznego prosto ze sklepu z naturalnymi olejkami i olejami - Optima PLUS


Olejek eteryczny zamknięty jest w drobniutkiej, mieszczącej zaledwie 10 ml produktu buteleczce. Opakowanie olejku jest bardzo dobrze przystosowane do dzielenia produktu na krople, gdyż buteleczka posiada taką specjalną wkładkę nie pozwalającą na wylewanie się produktu w dużych ilościach. Jest to wyraźne udogodnienie dla użytkownika olejku. Dzięki temu produkt nigdy nie wyleję się szybko i bez potrzeby marnowania się.


Olejek pochodzi tylko z naturalnych składników. W tym przypadku olejek zawiera ekstrakty z pomarańczy, które mają świetne właściwości dla ludzkiego organizmu. Taki olejek ma Nam pomóc w uspokojeniu oraz ukojeniu naszego organizmu, a przede wszystkim stosować go powinno się w stanach napięć nerwowych oraz przy bezsenności. Powiem Wam, że nie potwierdzę Wam czy olejek działa na bezsenność, bo ja śpię jak suseł i bez tego - tak czy inaczej problemu z bezsennością nie mam, ale to, że olejek działa kojąco powiem Wam, iż to fakt!

Popołudniu warto sobie po całym dniu usiąść i odpalić kominek, a na jego wierzchu umieścić kilka kropelek wody i kroplę olejku pomarańczowego. Efekty są, bo z pewnością po kilku minutach odczujemy wewnętrzny spokój. Choć na chwilę będziemy mogli rozkoszować się przyjemnością z tym cudownym zapachem. W pokoju, w którym pali się olejek nie ma mowy o nerwach - uwierzcie! Zresztą olejek, który jest podgrzewany w kominku wyczuwalny jest praktycznie w całym domu, a ten piękny zapach sprawia, że każdy domownik może uspokoić swoje zmysły i dać sobie chwilę na przyjemność! 


Poza użytkowaniem olejku, tak jak my to robiliśmy - w kominku, to olejek można także dodać na przykład do kąpieli czy do masażu. Jedno jest pewne, tak czy siak - czy to w wannie, czy w kominku, olejek sprawi, że poczujemy się niezwykle wyluzowani.


 Z olejku od Optima PLUS jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest to dla nas zupełna nowość, gdyż pierwszy raz testowaliśmy olejki eteryczne. Olejek o zapachu pomarańczowym sprawdził się w naszym domu. Odkąd kupiłam kominek, to Krzysiek non stop coś na nim pali. A przez ostatni, świąteczny czas męczył właśnie naturalne olejki eteryczne, które otrzymaliśmy do przetestowania. Zapach pomarańczy cudownie wzbogacił świąteczną atmosferę. Bez woni pomarańczy, święta nie byłby takie same! Zawsze pomarańcz kojarzyła mi się typowo ze świętami, jednak kojarzy mi się także z ciepłymi krajami i z taką niezwykłą energią, którą olejek eteryczny z pewnością oddaje! Myślę, że warto poznać taki sposób na sprawienie sobie przyjemności tym bardziej, że teraz niektóre z zapachów na stronie producenta są przecenione. Dzięki temu w promocyjnych cenach możemy dostać produkty, które na pewno zaciekawią Was swoimi zapachami oraz właściwościami, które w zależności od wariantu zapachowego są zróżnicowane. 

3 komentarze :

  1. Pierwszy raz słyszę o tym olejku, ale uwielbiam zapach pomarańczy więc na bank jest świetny :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak naprawdę, to na rynku mamy wiele firm, które oferują olejki eteryczne i nie wiadomo, które wybrać. Ale ten wyjątkowo opiera się na naturalnych ekstraktach w naszym przypadku pomarańczy, co naszym zdaniem jest warte uwagi :) Zapach pomarańczy jest obłędny!

      Usuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka