9 stycznia 2016

O AUTORACH/WSPÓŁPRACA


Blog z pomysłem, stworzony z wielką miłością do tego co robimy. Nasz drugi dom, w którym spełniamy się z ciągłym UŚMIECHEM na twarzy. Oprócz pasji pisania bloga, łączy nas najpiękniejsze uczucie na świecie... MIŁOŚĆ. Charakteryzują nas również: niesamowita radość z życia, chęć kolorowania szarej rzeczywistości, wspólne marzenia oraz ogrom planów na wspólną przyszłość. Żyjemy w przekonaniu, że WSZYSTKO da się osiągnąć, jeśli tylko bardzo się tego chce i nie siedzi się z założonymi rękoma czekając na cud. A cuda? CUDA czasami też się zdarzają, ale w najmniej oczekiwanym dla nas momencie. Razem już od kilku lat tworzymy zwariowaną parę, zakochaną w swoich drugich połówkach do szaleństwa! 

Co nas wyróżnia? 

• pracujemy w duecie

Nie od dziś wiadomo, że co dwie głowy, to nie jedna! Nasz blog to miejsce stworzone przez kobietę i mężczyznę - zgraną parę w blogosferze, ale także w życiu. Nawzajem się uzupełniamy, a dzięki temu w naszych głowach powstają wyjątkowe pomysły. 

• mamy dwa punkty widzenia

Na naszym blogu prezentujemy treści, które są połączeniem punktu widzenia kobiety i mężczyzny. Dlatego jest to miejsce nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn!

• dostosowujemy współprace do indywidualnych potrzeb

Każda nasza współpraca jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb drugiej strony. Dajemy z siebie wszystko, aby radość ze wzajemnej współpracy miała miejsce po obu stronach! 

• ciągle się rozwijamy

Nie stoimy w miejscu! Staramy się ciągle rozwijać. Odkrywamy nowe horyzonty, a nasze artykuły ukazują się nie tylko na naszym blogu i naszych kanałach społecznościowych, ale także na innych blogach - także prowadzonych przez sklepy internetowe.

• dbamy o dobrą atmosferę

Z nami nie da się nudzić! Jesteśmy wręcz pewni, że większość osób, które z nami pracowały lub pracują potwierdzą, że dbamy o to, aby współpraca oparta była na wzajemnym szacunku, a przede wszystkim - zaufaniu, na którym opieramy każdą relację! Zawsze pracujemy w przyjaznej atmosferze, bo wiemy, że to podstawa sukcesu! 

Co oferujemy?

- baner reklamowy z odnośnikiem do strony/sklepu internetowego/księgarni,
- recenzje tekstowe produktów/usług oraz także książek/filmów,
- patronat nad akcją lub produktem,
-testy produktów/usług powiązanych z tematyką bloga, 
- artykuł sponsorowany opisujący dany produkt/markę/usługę,
- wpisy gościnne na innych stronach/blogach/portalach
- zorganizowanie konkursów na blogu lub naszych kanałach społecznościowych 

Być może czekamy właśnie na Ciebie! Jeśli masz dodatkowe pytania, to prześlij je na nasz blogowy e-mail:

zopiniuj.bloog.pl@o2.pl


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka